Rotax'ı Tanıyın

Hakkımızda

Rotax Reklam Ajansı sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren dijital çözümler geliştiren uzman kadroya sahip olan şirketimiz;
Web tasarım, web yazılım, grafik, kurumsal kimlik, broşür tasarımı, katalog tasarımı, e-katalog yazılım ve tasarımı, restoran sipariş sistemleri, paket servis sitemleri, online sipariş sistemleri, özgün yazılımlar, kişiye özel blog ve haber siteleri, tanıtım filmi, viral reklam, mobil uygulama, sosyal medya yönetimi, logo tasarımı ve e-ticaret sistemleri ile siz değerli müşterilerimize dijital çözümler sunmaktadır.

Rotax Reklam Ajansı olarak bizler iş tesliminden sonrada sizlerle bağlantımızı koparmıyoruz, her zaman size bir telefon kadar yakın olmaya devam ediyoruz. İşinizi geliştirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Rotax, orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede dijital dünyada tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Hizmetlerimizde başarı ve sürekliliğin teminatı dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Rotax Reklam Ajansı, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Sevgilerimizle.

Rotamız

Hayallerin gerçeğe dönüştüğü bu keyifli yolculukta 10 yıllık tecrübemiz, keyifli zamanlarımız, üzgün olduğumuz anlar hepsiyle birlikte geleceğe doğru ilerlemeye devam ediyoruz. Bu sıradışı yolculukta önümüze çıkan engeller ne kadar büyük olursa olsun biz pes etmemeyi öğrendik. Bu yolculuk esnasında sizlerle tanışıp bir acı kahvenizi içmeyi çok isteriz.

Rotax Ne İş Yapar?

Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik

Kurumsal grafik tasarım çözümleri. Katalog tasarımı, logo tasarımı, broşür tasarımı, sosyal medya içerik tasarımı.

Prodüksiyon

Prodüksiyon

Sosyal medya videoları, kurumsal tanıtım filmleri, etkinlik videoları, klip ve ürün tanıtım projelerinize hayat verelim. Sizde Rotax kalitesiyle reklamınızı en güzel şekilde duyurun.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı markanızın değerini arttıracak içerik üretim ve paylaşımlarının yapıldığı, tarafımızca müşterilerinizin isteklerine cevap verdiğimiz hizmet şeklidir.

Web Tasarım

Web Tasarım

İşinize ve hayalinize uygun olan tasarım çözümleri sunuyoruz. Size özel tasarımlar veya hazırlamış olduğumuz tasarım çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Seo alt yapısına uygun tasarım çözümleri için Rotax.

Web Yazılım

Web Yazılım

Web yazılım, sitenizin kullanışlılığını arttırmak için bir araya getirilmiş kod dizinidir. Web yazılım sayesinde hayalinizdeki web sitesini hayata geçiriyoruz.

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Mobil dünyadaki yerinizi Rotax Reklam Ajansı iş birliği ile sağlamlaştırın. Sizde mobil çağa ayak uydurun. Hayallerinizi bir tık öteye taşıyarak mobil uygulamanız ile geniş kitlelere ulaşım sağlayın.

İçerik Yönetimi

İçerik Yönetimi

İçerik yönetimi web siteniz için ihtiyaç duyduğunuz günlük, haftalık veya aylık makale, resim, video gibi içeriklerin hazırlanmasıdır. Doğru içerik seçimleriyle satışlarınızda artış sağlar, marka değerinizi yükseltirsiniz.

Dijital Reklam Danışmanı

Reklam Danışmanlığı

Dijital reklam danışmanlığı hizmeti sosyal medya üzerinden veya web siteleri haber portalları forumlar arama motorları üzerinden tanıtımınızın yapılması işleminin yönetilmesidir. Sizin için hedef kitlenizi belirleyip uygun içeriklerle markanızı zirveye taşıyoruz.

Marka Yönetimi

Marka Yönetimi

Marka yönetimi denilince isminizin profesyonel ekibimiz tarafından logonuzun tasarlanmasından, web sitenizin ve sosyal medyanızın yönetimine bununla birlikte tüm grafiksel işlerinizin kontrolü, reklam ve fikir alışverişine kadar yapılan işlerin tümüdür. Genel amaç bilinirliğinizi ve hedef kitlenizin sizden haberdar olmasını sağlamaktır.

BU KADARI SİZİN İÇİN YETERLİ Mİ?

Hemen Başlayalım