Rotax'ı Tanıyın

Hakkımızda

Rotax Dijital Ajans sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanı ve gururunu yaşamaktadır. Kurulduğu günden itibaren dijital çözümler geliştiren, uzman, gelişime açık beyinlere sahip bir ajans.

Web tasarım, yazılım, kurumsal kimlik, mobil uygulama, e-ticaret yazılımlarını geliştiren ekibimizle siz değerli müşterilerimize dijital çözümler sunarız.

Rotax Dijital Ajans olarak iş başlangıcından işin bitimine varan kadar sizler ile fikir alışverişi yaparız. İşinizi en iyi parkurlarda geiştirmekten dijital çağın çığır açan gelişimine seyirci kalmamak için firmanızın dijital dünyada ki rehberiniz Rotax Dijital Ajans kaliteli hizmet mutlu müşteri ilkesi ile yoluna devam etmektedir.
Bizlere göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı teşekkür eder var gücümüzle sizlere hizmet vermeye memnuniyetle devam ederiz. Dijital dünyada görüşmek ümidiyle.
Sevgilerimizle.

İLK ADIM

Rotax Dijital Ajans olarak müşterilerimizin isteklerinin iyi bir şekilde belirlenmesi ve ihtiyaçları doğrultusunda analiz raporları hazırlamaktadır. Çalışmaya başlamadan önce tüm detayları gözden geçiriniz.

Rotamız

Hayal etmesini bilen işinde doğru çözümler ve inovatif fikirler üreten, 10 yılı aşkın tecrübemiz ile bu keyifli yolculukta rotamızı size doğru çevirdik.

Hedefimiz

Rotax Dijital Ajans'ın birinci vazifesi istenen hedefe göre dijital planlama stratejisini oluşturmak ve belirnen hedefe odaklanmak.

Rotax Ne İş Yapar?

Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik

Kurumsal grafik tasarım çözümleri. Katalog tasarımı, logo tasarımı, broşür tasarımı, sosyal medya içerik tasarımı.

Prodüksiyon

Prodüksiyon

Sosyal medya videoları, kurumsal tanıtım filmleri, etkinlik videoları, klip ve ürün tanıtım projelerinize hayat verelim. Sizde Rotax kalitesiyle reklamınızı en güzel şekilde duyurun.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı markanızın değerini arttıracak içerik üretim ve paylaşımlarının yapıldığı, tarafımızca müşterilerinizin isteklerine cevap verdiğimiz hizmet şeklidir.

Web Tasarım

Web Tasarım

İşinize ve hayalinize uygun olan tasarım çözümleri sunuyoruz. Size özel tasarımlar veya hazırlamış olduğumuz tasarım çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Seo alt yapısına uygun tasarım çözümleri için Rotax.

Web Yazılım

Web Yazılım

Web yazılım, sitenizin kullanışlılığını arttırmak için bir araya getirilmiş kod dizinidir. Web yazılım sayesinde hayalinizdeki web sitesini hayata geçiriyoruz.

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Mobil dünyadaki yerinizi Rotax Reklam Ajansı iş birliği ile sağlamlaştırın. Sizde mobil çağa ayak uydurun. Hayallerinizi bir tık öteye taşıyarak mobil uygulamanız ile geniş kitlelere ulaşım sağlayın.

İçerik Yönetimi

İçerik Yönetimi

İçerik yönetimi web siteniz için ihtiyaç duyduğunuz günlük, haftalık veya aylık makale, resim, video gibi içeriklerin hazırlanmasıdır. Doğru içerik seçimleriyle satışlarınızda artış sağlar, marka değerinizi yükseltirsiniz.

Dijital Reklam Danışmanı

Reklam Danışmanlığı

Dijital reklam danışmanlığı hizmeti sosyal medya üzerinden veya web siteleri haber portalları forumlar arama motorları üzerinden tanıtımınızın yapılması işleminin yönetilmesidir. Sizin için hedef kitlenizi belirleyip uygun içeriklerle markanızı zirveye taşıyoruz.

Marka Yönetimi

Marka Yönetimi

Marka yönetimi denilince isminizin profesyonel ekibimiz tarafından logonuzun tasarlanmasından, web sitenizin ve sosyal medyanızın yönetimine bununla birlikte tüm grafiksel işlerinizin kontrolü, reklam ve fikir alışverişine kadar yapılan işlerin tümüdür. Genel amaç bilinirliğinizi ve hedef kitlenizin sizden haberdar olmasını sağlamaktır.

BU KADARI SİZİN İÇİN YETERLİ Mİ?

Hemen Başlayalım