SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ İLE GELEN DEĞİŞİM

Sosyal medya yönetimini, 2006'dan itibaren sosyal medyanın hayatımız üzerindeki artan etkisi ve iletişime olan katkılarından ötürü göz ardı edemeyiz. Sadece Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Foursquare veya State kullanan müşteri adaylarınız için değil, aynı zamanda Google dışındaki arama motorlarının sıralamalarında üst sıralarda olmanız için de sosyal medya etkin bir yöntemdir.

Sosyal medya içeriklerden oluşur. Her bilgi bir içerik, her içerikte bir kaynaktır. Sosyal Medya geleneksel mecralardan farklı olarak yaşayan bir platformdur. Gazete, Tv ve diğer basılı mecralardan en büyük farkı eş zamanlı bilgi paylaşımıdır.Çift yönlü iletişimin getirdiği etkileşim seviyesi geleneksel medyanın çok ilerisindedir. Bu yüzden günümüzde markalar tarafından sıkça tercih edilmektedir.Sağladığı etkileşim açısından, eğitim , araştırma ve bilgi sağlama anlamında da kapılarını ardına kadar açmaktadır.Transmedia dediğimiz dönüşüm, “çağımız teknolojisi ile hayatımıza giren digital mecranın, diğer geleneksel mecraların yerini alması” tahmin edilenden daha hızlı olacağa benziyor. Bu dönüşüme ayak uydurabilen kurum/markalar yakaladıkları ivme ile önümüzdeki 10 senenin yatırımını sağlamış olacaklar.

Rotax Reklam Ajansı'nın rehberliği sayesinde dijital dünyada kaybolmayın. Hedef kitlenize kolayca ulaşmanızı sağlayacak çözümlerimizden birini seçin. Hiç vakit kaybetmeden müşteri portföyünüzü genişletmek için bi çayımızı içmeye davetlisiniz.

HOŞGELDİN PAKETİ


Detaylı Bilgi İstiyorum