WEB TASARIM

SANAL OFİSİNİZ 24 SAAT AÇIK

Muhteşem bir web sitesi ile berbat bir web sitesi arasında ki fark basittir: İyi bir web sitesi size müşteri ve kazanç sağlar. Kötü bir web sitesi ise onları korkutup kaçırır. Değişen müşteri beklentileri, kullanılan teknolojik cihazlar ve tasarım trendleri doğrultusunda geliştirilmeye ihtiyaç duymayan web sitesi yoktur. Rotax Reklam, alanında uzman tasarım ve yazılım ekibi ile web siteniz üzerinde çalışmaya başlamadan önce markanız, rakipleriniz ve sektörünüz hakkında bir araştırma sürecine girer. Bu inceleme sonucu elde edilen verileri kendi deneyimleri ve yaratıcılıkları ile harmanlayarak sizin için en uygun web sitesini aşk ile hazırlar.

Web Sitenizi Hazırlarken:
1- Responsive, tüm platformalara uygun (mobil – pc – tablet) şekilde hazırlıyoruz.
2- Seo, arama motorlarına uyumlu şekilde tasarlıyor; bu şekilde arama motorlarında üst sıralarda olmanız için ilk adımı atmanızı sağlıyoruz.
3- Size özel, gelişmiş ve kullanımı Word’de doküman güncellemek kadar kolay Rotax Reklam tarafından geliştirilmiş içerik yönetim sistemi ile de sitenizde istediğiniz değişikliği basitçe yapmanıza imkanı sağlıyoruz.
Artık sizde bir web sitesi sahibi olmanın vakti geldiğini düşünüyorsanız. Bir çayımızı içmeye ofisimize bekliyoruz.

WEB YAZILIM

İŞ TAKİBİM HER YERDE

Tamamıyla özel istekleriniz doğrultusunda tasarımıyla ve yazılımıyla şekillenen bir web otomasyonudur.